Zimní dovolená v Alpe d’Huez se SMART travel

Milujete lyže nebo snowboard? Chcete si zimu opravdu užít, brázdit nekonečné bílé pláně prašanu a nemačkat se hodinu ve frontách na lanovku? Pak musíte jet do Alp, protože rozdíl mezi lyžováním v Česku a ve francouzském Alpe d’Huez je asi takový, jako jet v létě na Mácháč nebo na Seychely.

Francouzské Alpy jsou splněným snem všech milovníků lyží a snowboardu. V Evropě nenajdete lepší podmínky a jen málo podobných středisek nabízí zámoří. Prostě milovníci lyžování jezdí do Francie a nedají na ni dopustit. Francie láká lyžaře na stovky a stovky kilometrů sjezdovek, nadmořskou výšku hodně přes tři tisíce metrů a nejmodernější lanovky jejichž kapacita zaručuje, že nebudete čekat ve frontách déle než pár minut.

Velký výběr zájezdů do francouzských Alp nabízí cestovní kancelář SMART travel. Vybrat si můžete jak zájezdy včetně dopravy a všech služeb, tak i například jen ubytování a dopravu si zajistíte po vlastní ose.

SMART travel patří mezi ověřené cestovní kanceláře, která vám kromě zprostředkování lyžařského zájezdu poskytne široký servis před, během i po zájezdu. Pokud nechcete být nepříjemně překvapení, nepodceňujte výběr cestovní kanceláře, které svěříte své peníze. Se SMART travel nemůžete šlápnout vedle!

Kromě lyžování ve Francii nabízí SMART travel i další lokality, kde si svoji zimní dovolenou určitě v klidu užijete. Jsou to zejména vyhlášená lyžařská střediska v Rakousku nebo Itálii. Velmi populární je rovněž lyžování ve Švýcarsku. Každá z uvedených zemí se něčím liší a je něčím charakteristická. Všechny mají ale společné vynikající lyžařské podmínky a krásné prostředí, které vás uchvátí.

Není náhoda, že každý, kdo jednou zkusí lyžování v Alpách, už nechce lyžovat jinde. Zážitek z Alp se nedá srovnat s ničím, co naleznete v naší vlasti. Pokud si chcete dovolenou opravdu užít a vracet se domů odpočinutí a plní dojmů vyberte si ověřenou cestovní kanceláří SMART travel a lyžování ve Alpe d’Huez.

Článek je inzerce, autor webu za jeho obsah nenese odpovědnost.